Aktualności

Jak co roku 1 czerwca w Gościeradowie przy Domu Pomocy Społecznej odbył się festyn Integracja Powiatowa. Organizatorami imprezy był DPS, Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosprawnych Res Sacra Miser oraz Powiat Kraśnicki
Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. poprowadzoną przez Ks. Proboszcza. Następnie zaproszeni goście, rodzice mieszkańcy Domu, uczestnicy i pracownicy udali się przed budynek pałacu na dalszą część uroczystości. Integracja Powiatowa połączona była z innym ważnym wydarzeniem a mianowicie pożegnaniem długoletniego dyrektora placówki Tadeusza Sikory. Występ Darii Just wraz z zespołem akrobatycznym i Zespołu Fantazja umilił wszystkim czas. Podczas imprezy swoje stoiska promocyjne zaprezentowały organizacje z gminy Gościeradów.

Dnia 01.04.2018 r. w Niedzielę Wielkanocną odbyło się w naszym Domu Pomocy Społecznej uroczyste Śniadanie Wielkanocne, w którym brali udział Pan Dyrektor, kierownicy pracownicy a przede wszystkim mieszkańcy Domu. Na stole królowały same smaczne potrawy, barszcz, jajka pod różną postacią , sałatki, i lukrowane babki.
Święta Wielkanocne w naszej palcówce minęły w ciepłej i rodzinnej atmosferze.